BALSS
ATVĒRŠANAS
DARBNĪCA
Zane Šmite ir viena no retajām balss
atvēršanas speciālistēm Latvijā.
2 mēnešu laikā viņas uzraudzībā
Tu iemīlēsi savu balsi.
BALSS ATVĒRŠANAS DARBNĪCA Zanes Šmites vadībā:
Pirmā nodarbība: 9.oktobrī
Pēdējā nodarbība: 11.decembrī

2 nodarbības nedēļā (90min katra)
Katru pirmdienu un trešdienu (18.novembrī nodarbība nenotiek)
Laiks: No 18.30-20.00
Kopā 18 nodarbības jeb 27 stundas!!!
Formāts: nodarbības 20 cilvēku grupā
Vieta: "Teikums", Rīgā, Gustava Zemgala Gatve 78
Cena: 450 eur + PVN
225 eur/mēnesī (+PVN)
25 eur/viena nodarbība (+PVN)
Zane Šmite
Dziedātāja, balss izpētes un atvēršanas speciāliste, lektore
Šajās nodarbībās Tu iepazīsi savu balsi un iemācīsies skanēt kā gribi nevis kā sanāk. Lai saklausītu savus balss muskuļus, Tev būs jāstrādā arī patstāvīgi, pildot vingrinājumus elpošanas un balss veidošanas muskuļu pilnveidei.
KAS TEVI SAGAIDA ŠAJĀS NODARBĪBĀS?
BALSS ATVĒRŠANA
Darbs ar elpu, balss saišu nostiprināšanu, rezonansi un labu stāju ļaus paplašināt savas balss iespējas un lietojumu dažādās dzīves situācijās.
DARBS AR SASPRINGUŠĀM BALSS SAITĒM
Mācīsimies mazināt nogurumu ilgākas runāšanas reizēs. Nodarbībās mācīsies apzināti izmantot savus elpošanas muskuļus, lai nerastos lieks sasprindzinājums balss saitēs.
BALSS AMPLITŪDAS ATTĪSTĪŠANA
Balss amplitūdas paplašināšanas treniņi ļaus jums izvairīties no monotonas izpausmes savās publiskajās runās un ikdienas komunikācijā.
REZONATORU ATVĒRŠANA
Svarīgi ir runāt tā, lai nekaitētu savām balss saitēm. Veidojot skaņu tikai kaklā, varam samocīt savas balss saites. Šajos treniņos mēs strādāsim, lai iemācītos pielietot dažādus kermeņa rezonatorus.
SKAŅAS UZBŪVE
Lai labāk pārvaldītu savu balsi, nepieciešams izprast skaņas uzbūvi. Mācību procesa izmantosim vizuālo atgriezenisko saiti - datorprogrammu, kas ļauj ieraudzīt balss krāsas.
ARTIKULĀCIJAS TRENIŅI
Artikulācijas treniņi palīdzēs Jums uzlabot dikciju un izvairīties no pārpratumiem, kad Jūs sakāt vienu, bet cilvēki sadzird kaut ko pavisam citu.
ATSAUKSMES
Vinija Folkmane
Ikviens, kurš reiz savā dzīvē saticis Zani Šmiti un piedzīvojis savas balss pārvērtības kopā ar viņu, man piekritīs- pasaulē ir ļooooti maz tādu skolotāju, kā viņa.
Patiesībā, Zane tāda ir tikai viena pasaulē ❤️
Izmantojiet šo fantastisko iespēju iepazīt un atvērt savu balsi!
Ilze Kļaviņa
Brīnišķīga iespēja mācīties pie lieliskās Zanes Šmites. Zane gan zina, gan jūt to, ko mēs paši par savu balsi visbiežāk nemaz nezinām. Izmantojiet iespēju!
Zane Šmite
Zane Šmite ir tradicionālās dziedāšanas lektore Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijā. Vada latviešu tradicionālās dziedāšanas meistarklases Latvijā un ārzemēs profesionāļiem un interesentiem. Ilgadēja grupas Iļģi dziedātāja. Zanes interese par balss skanēšanu ir dziļa un pamatīga. Izglītojusies vokālajā pedagoģijā un etnomuzikoloģijā. Studējusi J.Estill metodiku (Vācijā un Latvijā), kā arī pilnveidojusi zināšanas un prasmes starptautiskos kursos un dziedāšanas konferencēs. Nupat pabeigusi studijas Koimbras universitātē (Portugāle) kursā "PROVOX. Zinātne par balsi, runu un dziedāšanu".

BALSS ATVĒRŠANAS DARBNĪCA Zanes Šmites vadībā:
Pirmā nodarbība: 9.oktobrī
Pēdējā nodarbība: 11.decembrī

2 nodarbības nedēļā (90min katra)
Katru pirmdienu un trešdienu (18.novembrī nodarbība nenotiek)
Laiks: No 18.30-20.00
Kopā 18 nodarbības jeb 25,5 stundas!!!
Formāts: nodarbības 20 cilvēku grupā
Vieta: "Teikums", Rīgā, Gustava Zemgala Gatve 78
Cena: 450 eur + PVN
225 eur/mēnesī (+PVN)
ČETRAS PUBLISKĀS
RUNAS DARBNĪCAS
VIENĀ
Četras Viestura Meikšāns darbnīcas
tiek apvienotas vienā:
"Publiskās runas pamati", "Storytelling",
"Balss atvēršana, dikcija, artikulācija",
"Uztraukuma kontrole"
TRĪS DARBNĪCAS VIESTURA MEIKŠĀNA VADĪBĀ
PIELĀGOTAS TAVAM LAIKAM, VAJADZĪBĀM, UN BUDŽETAM
1. Publiskās runas pamati
Ilgums: 5 nodarbības (katra 2 stundas)
Formāts: 10-12 cilvēku grupas
Ir vakara un rīta grupas

Uzmanības noturēšanas pamati, dramaturģijas un teksta būvēšanas pamati, skatuviskās klātbūtnes pamati, kontakts ar publiku, stresa kontroles mehānismi.
2. Storytelling darbnīca
Ilgums: 3 nodarbības (katra 4 stundas)
Formāts: 10 cilvēki
Notiek rītos: 9.00-13.00

Visefektīvākais veids kā iegūt nedalītu uzmanību ir stāsti. Šajā darbnīcā Tu apgūsi labu stāstu veidošanas elementus: kompozīcijas likumus, kontrastu mākslu, stāsta dramaturģijas likumus, kā būvēt kulmināciju.
3. Pārdošanas runu darbnīca
Ilgums: 5 nodarbības (katra 3 stundas)
Formāts: 13 cilvēki
Notiek rītos: 9.00-12.00

Informācijas iepakošanas māksla, darbs ar "uzmanības āķiem", dramaturģijas pamatprincipi pārdošanās runās, kontrastu māksla, konkrētības un precizītātes treniņi, iedvesma nevis uzbāšanās.
ieva@runasskola.lv

Runas skolas noteikumi