Visas režisora Viestura

Akcija spēkā
līdz 9. novembrim
KOPĀ 6 STUNDAS
Daudzpusīgākās zināšanas par publisko uzstāšanos
latviešu valodā!
12. novembrī
12. novembrī
KĀ TIKT GALĀ
AR UZTRAUKUMU PUBLIKAS PRIEKŠĀ
75 minūšu laikā jūs iegūsiet skaidru plānu kā atbrīvoties no uztraukuma
publikas priekšā
16. novembrī
16. novembrī
KĀ NOTURĒT PUBLIKAS UZMANĪBU
Šajā 2,5 stundās jūs uzzināsiet pašus svarīgākos publikas uzmanības noturēšanas paņēmienus, kas izmainīs jūsu komunikāciju ar auditoriju uz visiem laikiem
23. novembrī
23. novembrī
KĀ IZVEIDOT
SPĒCĪGU PUBLISKĀS RUNAS STRUKTŪRU
2,5 stundu laikā Jūs iemācīsieties lielāko publiskas uzstāšanas
noslēpumu - kā uzbūvēt spēcīgu struktūru un padarīt savu runu skaidri saprotamu un atmiņā paliekošu.
KO JŪS IEMĀCĪSIETIES:
Jūs iemācīsieties pasniegt informāciju daudz skaidrāk, uztveramāk, interesantāk, un, jūsu vēstījums paliks atmiņā uz ilgu laiku.
Jūs iegūsiet plānu kā, soli pa solim, tikt galā ar uztraukumu
Jūs iemācīsieties struktūrēt informāciju un iedarboties uz savu auditoriju daudz efektīvāk
Jūs uzzināsiet, kas jādara, lai noturētu publikas uzmanību 15-45-90 minūšu formātos
Jūs iemācīsieties kā kontrolēt pārliecību un radīt iespaidu par pārliecinātu runātāju, arī ja uzstājaties pirmo reizi
Raimonds Dalbiņš
Būvniecības izmaksu eksperts
Raimonds Dalbiņš ir būvniecības izmaksu eksperts. Gatavojoties sava produkta prezentācijai buvniecības izstādē, viņš noklausijās meistarklasi par uzmanības noturēšanu. Viņš iemācijās „iepakot" savas runas tehnisko materiālu visiem saprotamā veidā. Rezultātā šī prezentācija atnesa viņam jaunus pasūtījumus.

VIESTURS MEIKŠĀNS

Viesturs Meikšāns ir profesionāls teātra un operas režisors ar vairāk nekā 30 iestudējumiem Latvijā un Krievijā. Strādā ar vadošajiem Latvijas teātra un operas māksliniekiem jau 15 gadus. Vairākkārtējs Spēlmaņu nakts, Lielās Mūzikas Balvas un Dienas Kultūras balvas laureāts. Pēc Oļega Tabakova uzaicinājuma ir iestudējis izrādes leģendārajā Maskavas Dailes teātrī. Strādājis ar Latvijas un Krievijas skatuves lielākajām zvaigznēm.
Laiks: 12., 16. 23.novembrī
Vieta: Coworking "Teikums" telpas,
Rīgā, Gustava Zemgala Gatve 78
Tikai līdz 9.novembrim
CENA: 130 EUR 50 EUR
Visas lekcijas būs pieejamas digitālā formātā. Akcijas cena nemainās 50eur par 3 meistarklasēm līdz 9.novembrim.
viesturs@runasskola.lv

Lietošanas noteikumi