KĀ IZVEIDOT SPĒCĪGU PUBLISKĀS RUNAS STRUKTŪRU
2,5 stundu laikā iegūstiet zināšanas, kuras padarīs Jūsu publisko runu viegli uztveramu, loģisku un iedarbīgu
Struktūra būs Jūsu karte un dos Jums stabilitāti visas publiskās uzstāšanās laikā
Publika uztver strukturētu runu kā interesantu ceļojumu. Viņiem atliek tikai Jums sekot
LEKCIJA "KĀ IZVEIDOT SPĒCĪGU PUBLISKĀS RUNAS STRUKTŪRU"
23.janvārī 18.30-21.00
Gustava Zemgala 78,
Kopstrādes telpas Teikums (mājā ar nosaukumu AUSMA)
CENA: 41.32 EUR + PVN

Režisors un lektors
Šī ir vienīgā lekcija Latvijā par publiskās runas strukturēšanu. Šādas zināšans nekur citur Tu neiegūsi. Un pat neizlasīsi grāmatās. Lielākā daļa cilvēku, kas apmeklēja šo lekciju atzīmēja, ka tā pilnībā izmainīja viņu domāšanu.
KO SAKA ŠĪS LEKCIJAS APMEKLĒTĀJI?
Diāna Silarāja
"Meistarklase bija ļoti interesanta :) Paldies!!! Vērtīgs bija viss :D Atzīmēšu dažas galvenās atziņas un lielākos ieguvumus sev no šīs meistarklases:
  • Plānot vienu tēmu ne ilgāk par 18 min - šobrīd veidojot runu, cenšos ievērot un sadalīt informāciju mazākos blokos, lai varētu veidot pārejas ik pēc 15 - 20min :)
  • Tēmu veidot kā stumbru, atmetot visu lieku, kas neiederas - bija lielisks padoms, jo tas man ir liels izaicinājums - gribas pastāstīt visu, ko zinu un ir grūti izfiltrēt, ko iekļaut runā un ko izņemt no tās arā.
  • Apzināt ievada funkciju un ievada elementus - iedvesmoja mani pamēģināt savā runā iekļaut vizualizētu statistiku, kas paliks atmiņā."
Gitāna Davidsone
"Tas, kas man šķita visvērtīgākais nodarbībā, ir stāstītā demonstrējums personīgā rīcībā -tas, par ko bija nodarbība (struktūras veidošana), tika meistarīgi parādīta nodarbības materiāla pasniegšanā. Vēl – kvalitatīvi izdales materiāli konspektu veidā. Paldies par iespēju piedalīties nodarbībā un gūt idejas savām turpmākajām prezentācijām!"
Ieva Parole
Esmu bijusi uz nu jau divām Runas skolas lekcijām (uz 1., par uztraukuma pārvarēšanu publiskās runas laikā, biju novembrī).
Publiskā runa līdz šim man bija kas Svešs un Nezināms un līdz ar to radīja ne tās patīkamākās sajūtas un vēlmi no tās izvairīties. Tomēr mūsdienās no tās nav iespējams pavisam izvairīties, jo darba vide (un ne tikai darba) to ik palaikam prasa. Kā arī tas ir pat nevēlami, jo tādā veidā mēs varam palaist garām kādu labu izdevību vai piedāvājumu.
Runas skolas lekcijas un meistarklases man ir vērtīgas ar to, ka tā ir iespēja ieskatīties "kas lācītim ir vēderā" un līdz ar to arī mēģināt "sadraudzēties" ar to :)
Protams, lielais atslēgvārds publiskajai runai ir "PRAKSE", tomēr, manuprāt, šī ir laba iespēja cilvēkiem iegūt zināšanas, kas ir kā pamats, uz ko paļauties un no kā atsperties.
Režisors un lektors
Informāciju daudz vieglāk var uztert, ja tā ir sadalīta mazākos gabalos jeb epizodēs. Un šajā lekcijā Tu uzzināsi, kā strādāt ar šīm epizodēm, kā tās kombinēt, kā strādāt ar kontrastiem, un kā uzbūvēt savu runu, lai tā atbilstu kompozīcijas likumiem. Labi sastrukturizētu runu publika uztver kā mākslas darbu.

Šīs lekcijas saturs ir 100% profesionāli iegūtas zināšanas, kuras es pats izmantoju savu izrāžu iestudēšanā. Tāpēc es zinu, ka tas viss strādā.
teātra un operas režisors
Tev ir iespēja saņemt visu 3 lekciju digitālās versijas. Tie nav vienkārši lekciju ieraksti, bet gan speciāla apmācības programma, kur viss 8 stundu plašais materiāls ir ērti sakārtots pa nodaļām, pieejams Tavā datorā jebkurā laikā.

Šī digitālā versija vairāk ir kā darba burtnīca, kurā var ieskatīties, kad jāgatavo nākošā runa. Lūk, ŠEIT var ieskatīties kā tas viss izskatās.
Lekciju digitālās versijas
3 reizes lētāk, 3 reizes ērtāk
TRĪS DARBNĪCAS VIESTURA MEIKŠĀNA VADĪBĀ
PIELĀGOTAS TAVAM LAIKAM, VAJADZĪBĀM, UN BUDŽETAM
1. Publiskās runas pamati
Ilgums: 5 nodarbības (katra 2 stundas)
Formāts: 10-12 cilvēku grupas
Ir vakara un rīta grupas

Uzmanības noturēšanas pamati, dramaturģijas un teksta būvēšanas pamati, skatuviskās klātbūtnes pamati, kontakts ar publiku, stresa kontroles mehānismi.
2. Storytelling darbnīca
Ilgums: 3 nodarbības (katra 4 stundas)
Formāts: 10 cilvēki
Notiek rītos: 9.00-13.00

Visefektīvākais veids kā iegūt nedalītu uzmanību ir stāsti. Šajā darbnīcā Tu apgūsi labu stāstu veidošanas elementus: kompozīcijas likumus, kontrastu mākslu, stāsta dramaturģijas likumus, kā būvēt kulmināciju.
3. Pārdošanas runu darbnīca
Ilgums: 5 nodarbības (katra 3 stundas)
Formāts: 13 cilvēki
Notiek rītos: 9.00-12.00

Informācijas iepakošanas māksla, darbs ar "uzmanības āķiem", dramaturģijas pamatprincipi pārdošanās runās, kontrastu māksla, konkrētības un precizītātes treniņi, iedvesma nevis uzbāšanās.

viesturs meikšāns
Viesturs Meikšāns ir profesionāls teātra un operas režisors ar vairāk nekā 30 iestudējumiem Latvijā un Krievijā. Strādā ar vadošajiem Latvijas teātra un operas māksliniekiem jau 15 gadus. Vairākkārtējs Spēlmaņu nakts, Lielās Mūzikas Balvas un Dienas Kultūras balvas laureāts. Pēc Oļega Tabakova uzaicinājuma ir iestudējis izrādes leģendārajā Maskavas Dailes teātrī. Strādājis ar Latvijas un Krievijas skatuves lielākajām zvaigznēm.
ieva@runasskola.lv

Runas skolas noteikumi