LEKCIJA UN
PRAKTISKĀ
DARBNĪCA par
publiskās runas strukturēšanu
Režisora Viestura Meikšāna un Runas skolas populārākā lekcija un darbnīca, kas iemācīs Tev izveidot skaidru, loģisku un iedarbīgu prezentāciju
LIEPĀJĀ!
LEKCIJA "KĀ IZVEIDOT PUBLISKĀS RUNAS STRUKTŪRU"

11. februārī 18.30-21.00
CENA:
41.32 EUR + PVN
*bonusā saņem 3 lekciju video ierakstus (kopā 7,5 stundu garumā):
"Kā noturēt publikas uzmanību"
"Kā izveidot publiskās runas struktūru"
"Kā kontrolēt uztraukumu publiskās runas laikā"
+ 4 PDF instrukcijas par publiskās runas strukturēšanu, stāstu veidošanu, uztraukuma kontroles mehānismiem, un, uzmanības noturēšanas principiem.
KOPĀ Tas maksā 250eur,
bet Tu to vari iegūt par 41.32 EUR + PVN

LIEPĀJĀ!
PRAKTISKĀ DARBNĪCA "PUBLISKĀS RUNAS STRUKTŪRĒŠANAS PAMATI"
Februāra grupas datumi: 18.,20.,21.,25.,27. februārī
Laiks: No 18.30-20.30
Formāts: nodarbības 10-12 cilvēku grupā
CENA: 200 EUR + PVN

Viesturs Meikšāns
Režisors un lektors
Lekcijā jūs uzzināsiet gan publiskās runas pamatus, gan daudz konkrētus piemērus kā labāk veidot savu runu.
Praktiskajā darbnīcā jūs paši varēsiet izmēģināt kā darbojas šīs zināšanas. Piecu nodarbību laikā Jums būs jāizveido 5 minūšu gara runa. Katru nodarbību būs tā jānorunā 10 cilvēku grupas priekšā. Pēc tam sekos profesionāla atgriezeniskā saite.
KO SAKA ŠO NODARBĪBU APMEKLĒTĀJI?
Diāna Silarāja
"Meistarklase bija ļoti interesanta :) Paldies!!! Vērtīgs bija viss :D Atzīmēšu dažas galvenās atziņas un lielākos ieguvumus sev no šīs meistarklases:
  • Plānot vienu tēmu ne ilgāk par 18 min - šobrīd veidojot runu, cenšos ievērot un sadalīt informāciju mazākos blokos, lai varētu veidot pārejas ik pēc 15 - 20min :)
  • Tēmu veidot kā stumbru, atmetot visu lieku, kas neiederas - bija lielisks padoms, jo tas man ir liels izaicinājums - gribas pastāstīt visu, ko zinu un ir grūti izfiltrēt, ko iekļaut runā un ko izņemt no tās arā.
  • Apzināt ievada funkciju un ievada elementus - iedvesmoja mani pamēģināt savā runā iekļaut vizualizētu statistiku, kas paliks atmiņā."
Gitāna Davidsone
"Tas, kas man šķita visvērtīgākais nodarbībā, ir stāstītā demonstrējums personīgā rīcībā -tas, par ko bija nodarbība (struktūras veidošana), tika meistarīgi parādīta nodarbības materiāla pasniegšanā. Vēl – kvalitatīvi izdales materiāli konspektu veidā. Paldies par iespēju piedalīties nodarbībā un gūt idejas savām turpmākajām prezentācijām!"
Ieva Parole
Esmu bijusi uz nu jau divām Runas skolas lekcijām (uz 1., par uztraukuma pārvarēšanu publiskās runas laikā, biju novembrī).
Publiskā runa līdz šim man bija kas Svešs un Nezināms un līdz ar to radīja ne tās patīkamākās sajūtas un vēlmi no tās izvairīties. Tomēr mūsdienās no tās nav iespējams pavisam izvairīties, jo darba vide (un ne tikai darba) to ik palaikam prasa. Kā arī tas ir pat nevēlami, jo tādā veidā mēs varam palaist garām kādu labu izdevību vai piedāvājumu.
Runas skolas lekcijas un meistarklases man ir vērtīgas ar to, ka tā ir iespēja ieskatīties "kas lācītim ir vēderā" un līdz ar to arī mēģināt "sadraudzēties" ar to :)
Protams, lielais atslēgvārds publiskajai runai ir "PRAKSE", tomēr, manuprāt, šī ir laba iespēja cilvēkiem iegūt zināšanas, kas ir kā pamats, uz ko paļauties un no kā atsperties.
Viesturs Meikšāns
Viesturs Meikšāns ir profesionāls teātra un operas režisors ar vairāk nekā 30 iestudējumiem Latvijā un Krievijā. Strādā ar vadošajiem Latvijas teātra un operas māksliniekiem jau 15 gadus. Vairākkārtējs Spēlmaņu nakts, Lielās Mūzikas Balvas un Dienas Kultūras balvas laureāts.

ieva@runasskola.lv

Runas skolas noteikumi