LEKCIJAS UN MEISTARKLASES
Lekcijās un meistarklasēs teātra un operas režijas zināšanas tiek apvienotas ar publiskās runas specifiku. Jūs iemācīsieties pielietot metodes un paņēmienus, kas saistīti ar dramaturģijas un teksta veidošanas likumiem, sapratīsiet skatuves tēla veidošanas nianses, kā arī spēsiet ilgstoši noturēt publikas uzmanību, saprotot publikas psiholoģijas un vizuālās uztveres īpatnības.

Šīs zināšanas jūs neizlasīsiet nevienā publiskās runas rokasgrāmatā.
Bezmaksas pdf instrukcija "KĀ NOTURĒT PUBLIKAS UZMANĪBU"
Atbildiet uz 3 jautājumiem un saņemiet bezmaksas konsultāciju
Aizpildiet formu un saņemiet bezmaksas konsultāciju
1. Ko jūs gribētu sasniegt publiski uzstājoties?
2. Cik daudz laika jūs būtu gatavs/a veltīt, lai sasniegtu savu mērķi?
3. Kā jums būtu ērtāk veikt apmācību?
Bezmaksas pdf instrukcija "KĀ NOTURĒT PUBLIKAS UZMANĪBU"
Norādiet savus kontaktus un lejupielādējiet bezmaksas pdf instrukciju "Kā noturēt publikas uzmanību"
Saņemiet bezmaksas konsultāciju par pilno publiskās runas kursu
Aizpildiet formu un mēs ar Jums tulīt sazināsimies.
ATSAUKSMES
Publiskās runas meistarklasē un individuālajās nodarbībās es uzzināju, kā no nestrukturētas runas var izveidot uzbūvi un stāstu ar pievienoto vērtību. Es uzzināju, ka, ja struktūrai un stāstam klāt nāk rūpīga sagatavošanās, runa vairs nav tikai vārdi un skaņas, tā pārvēršas par verbālu ceļojumu man un, galvenais, klausītājam. No trīcošām kājām un iekšējām šausmām par nākamo uzstāšanos, es nonācu pie labi izplānotas un sagatavotas runas – pie sava aizraujošā piedzīvojuma.
Inga Logina
Programmas koordinators Ganden budisma centrā
Paldies Viesturam par publiskās runas individuālajām nodarbībām! Tajās es iemācījos pareizi strukturēt runas tekstu. Uzzināju, kas ir svarīgi gatavoties prezentācijām un kam pievērst uzmanību tieši uzstāšanās laikā, lai mazinātu savu uztraukumu. Par rezultātiem esmu pārliecinājies pirmajās prezentācijās pēc nodarbībām
Raimonds Dalbiņš