PILNS KURSS PUBLISKAJĀ RUNĀ
2,5 stundu laikā iegūstiet zināšanas, kuras padarīs Jūsu publisko runu viegli uztveramu, loģisku un iedarbīgu
Struktūra būs Jūsu karte un dos Jums stabilitāti visas publiskās uzstāšanās laikā
Publika uztver strukturētu runu kā interesantu ceļojumu. Viņiem atliek tikai Jums sekot
Laiks: 23.novembrī 18.30-21.00
Vieta: Coworking "Teikums" telpas,
Rīgā, Gustava Zemgala Gatve 78
CENA: 50 EUR 30 EUR
Kā tas strādā!
MEISTARKLASE
3 stundu laikā Jūs iemācīsieties lielāko publiskas uzstāšanas noslēpumu - kā var samazināt uztraukumu publikas priekšā ar pareizas struktūras palīdzību.
GRUPU NODARBĪBAS
3 nodarbības pa 2 stundām katra. Šajās nodarbībās notiek pakāpeniska parēja no teorijas uz praksi, personisku stāstu un interesantāko notikumu veidošana. Piedalās 3 cilvēki grupā.
INDIVIDUĀLAS NODARBĪBAS
Vienas šādas nodarbības garums ar režisoru Viesturu Meikšānu ir 90 minūtes. Šajā procesā tiks precīzi pamanītas un nodefinētas galvenas problēmas, kuras novēršot, tiktu iegūts vislielākais efekts.
PUBLISKĀ UZSTĀŠANAS
Profesionāla režisora V. Meikšana Jūsu pasākuma apmeklējums un atgriezeniskā saite par Jūsu publisko runu, kas nostiprinās Jūsu pārliecību un padarīs Jūsu publisko uzstāšanos efektīvu ari turpmāk.
MEISTARKLASE
Viesturs Meikšāns
Režisors un lektors
Es esmu pārliecināts, ka šī meistarklase būtiski uzlabos jūsu publiskās runas prasmes. 2,5 stundās jūs iegūsiet to pašu, ko Kultūras Akadēmijas režijas studenti pusgada laikā.

Un vēl vairāk, tās nebūs teorētiskas, bet gan 100% praktiskas pārbaudītas zināšanas, kuras es pats izmantoju savu izrāžu iestudēšanas. Tāpēc es zinu, ka šī metodes strādā
Ko jūs uzzināsiet?

• Vairākas metodes kā var izveidot struktūru
  • Iegūsiet ļoti daudz veiksmīgu struktūru piemērus
  • Kā aizņemties jau gatavu struktūru, kas strādā
  • Jūs uzzināsiet, kas pēc Holivudas režisoru domām ir pati veiksmīgākā struktūra, kas 100% garantēs jums nedalītu publikas uzmanību
  • Jūs uzzināsiet, kas ir „plūsmas teorija" un kā to izmantot savai runai
  • Jūs uzzināsiet, kā var iedarboties uz auditorijas emocijām
  • Jūs uzzināsiet, kā struktūra var palīdzēs jums mazināt stresu
  • Jūs uzzināsiet, kas ir pats efektīvākais veids kā uzbūvēt ievadu
  • Dzirdēsiet ļoti daudz stāstus un piemērus
Kur jūs varēsiet pielietot šīs zināšanas?

• Jebkura garuma publisko runu veidošanā
  • Diskusijās un apaļo galdu mītiņos
  • Lekcijās un semināros izglītības iestādēs
  • Konferencēs
  • Aizstāvot savus diplomdarbus vai eksāmenus
  • Pārdošanas procesā
  • Pārrunu procesā
  • Tiešajos ēteros Facebook vai instagram stories
  • Video blogos
Kam ir paredzēta šī ievadlekcija?

Šīs lekcija ir domāta jebkuram, kurš

• Nopietni uztver publisko uzstāšanos, un vēlas to uzlabot uz visiem laikiem.
  • vēlas iegūt jaunas zināšanas un prasmes
  • vēlas uzlabot savas runas kvalitāti
  • vēlas tik galā ar stresu uzstāšanās laikā
  • domā, ka ir vēl ko uzlabot savā uzstāšanās mākslā
  • kuram ir svarīga sava publika
  • grib izbaudīt publisko runāšanu
  • izmainīt uz visiem laikiem savu uzstāšanos
    viesturs meikšāns
    Viesturs Meikšāns ir profesionāls teātra un operas režisors ar vairāk nekā 30 iestudējumiem Latvijā un Krievijā. Strādā ar vadošajiem Latvijas teātra un operas māksliniekiem jau 15 gadus. Vairākkārtējs Spēlmaņu nakts, Lielās Mūzikas Balvas un Dienas Kultūras balvas laureāts. Pēc Oļega Tabakova uzaicinājuma ir iestudējis izrādes leģendārajā Maskavas Dailes teātrī. Strādājis ar Latvijas un Krievijas skatuves lielākajām zvaigznēm.
    Inga Logina
    Programmas koordinators Ganden budisma centrā
    Publiskās runas meistarklasē un individuālajās nodarbībās es uzzināju, kā no nestrukturētas runas var izveidot uzbūvi un stāstu ar pievienoto vērtību. Es uzzināju, ka, ja struktūrai un stāstam klāt nāk rūpīga sagatavošanās, runa vairs nav tikai vārdi un skaņas, tā pārvēršas par verbālu ceļojumu man un, galvenais, klausītājam. No trīcošām kājām un iekšējām šausmām par nākamo uzstāšanos, es nonācu pie labi izplānotas un sagatavotas runas – pie sava aizraujošā piedzīvojuma.
    Raimonds Dalbiņš
    Būvniecības izmaksu eksperts
    Paldies Viesturam par publiskās runas individuālajām nodarbībām! Tajās es iemācījos pareizi strukturēt runas tekstu. Uzzināju, kas ir svarīgi gatavoties prezentācijām un kam pievērst uzmanību tieši uzstāšanās laikā, lai mazinātu savu uztraukumu. Par rezultātiem esmu pārliecinājies pirmajās prezentācijās pēc nodarbībām
    Laiks: 23.novembrī 18.30-21.00