PUBLISKĀS RUNAS PAMATI
Formāts: nodarbības 10-12 cilvēku grupā
Vieta: VEF kvartāla kamerzāle, Ieriķu 5a
Cena: 200 eur + PVN
KO TU APGŪSI ŠAJĀ DARBNĪCĀ?
Strukturēšanas un kompozīcijas pamati
Kādas ir svarīgākās funkcijas katram Tavas runas posmam. Kā strādāt ar epizodēm. Kurā epizodē ko ir izdevīgāk darīt, un ko tieši nevajadzētu darīt.
Darbs ar uztraukumu
Katru nodarbību ir jāuzstājas 10 nepazīstamu cilvēku priekšā. Tu izmēģināsi vairākas uztraukuma kontroles mehānismus un centīsies atrast savējo.
Kontakts ar publiku
Tu iemācīsies nodibināt draudzīgas attiecības ar publiku. Radīt iespaidu, ka tu esi saimnieks, kurš rūpējās par savu publiku.
Dramaturģijas pamati
Tu apgūsi kontrastu mākslas pamatus. Šīs zināšanas 5 nodarbību laikā būs jāpieslīpē un jāizkopj līdz maksimumam.
Individuāls darbs
Faktiski šī darbnīca balstās individuālā darbā, jo katram dalībniekam ir savi plusi un mīnusi. Tapēc katram dalībniekam tiek uzdoti savi indivudālie uzdevumi uz nākošo reizi.
Profesionāla atgriezeniskā saite
Katru nodarbība risinās tieši tāpat kā profesionālas teātra izrādes mēģinājumi. Mēs slīpējam un labojam savu tekstu un pasniegšanas veidu, balstoties profesionālā atgriezeniskā saitē.
KO SAKA ŠĪS DARBNĪCAS DALĪBNIEKI
Antra Zemīte
Režisora Viestura Meikšāna Runas skola / Intensīvie publiskās runas treniņi grupā aizrāva ik vienu no mums! Nodarbības bija tik intensīvas, radošas un piepildītas, ka pēc tām vēl vairākas stundas nācās pārdomāt dzirdēto, saprast un analizēt paša padarīto! To var salīdzināt ar pirmo maratonu, kurā tiec līdz finišam! Tu uzveic sevi, uzvari savas bailes, kuras visu laiku tevi mēģina visādiem spēkiem izsist no līdzsvara! Treniņos iegūsti pārliecību par sevi, par savām jauniegūtajām prasmēm! Galu galā ir fantastisks finišs - ar aplausiem un gandarījuma sajūtu par padarīto! Apstāties nevar, jādodas uz priekšu!

Helmuts Baņukalns
"Domas dabā" dibinātājs
Šis ir Vareni! Pilnīgi noteikti, noderīgi ikvienam! 🦉 To varu apgalvot gan es, gan pārējie šīs grupas dalībnieki. No pilnīgi dažādām sfērām un pilnīgi atšķirīgām iepriekšējām pieredzēm! Lielisks piedzīvojums, kā ceļojums! No kura atgriezīsies ar ļoti vērtīgu bagāžu!
Iesaku!

Līga Lamstere
Sabiedrisko attiecību aģentūra "Prospero"
IESAKU - izcils veids kā izkāpt no savas komforta zonas un apgūt jaunas prasmes un iepazīt fantastiskus cilvēkus.
Paldies Viesturam Meikšānam un grupas biedriem, par izturību, pacietību un pieredzi!
Uz drīzu tikšanos!
PUBLISKĀS RUNAS PAMATI:
Decembra grupas datumi: 5.,6.,9.,11.,13. decembrī
Laiks: No 9.00-11.00
Formāts: nodarbības 10-12 cilvēku grupā
Vieta: VEF kvartāla kamerzāle, Ieriķu 5a
Cena: 200 eur + PVN
Viesturs Meikšāns
teātra un operas režisors
Un vēl...
Mēs ne tikai strādājam ar sevi un iegūstam jaunas prasmes, bet iedvesmojamies no mūsu grupas kolēģiem un viņu stāstiem.

Tā ir patiesā šo nodarbību bagātība.
WOW kas par stāstiem!
Kristīnei Liepiņai (profesionāla alpīniste) bija iedvesmojošs alpīnistu stāsts par to kā viņa treniņa laikā nokrita no 10 stāvīgas mājas, izdzīvoja, un, pēc 4 mēnešiem spēja uzkāpt 1km vertikālā sienā Omānā.
Elīna Bērtule savienoja modi un drosmi izaicinošā, un gudrā vīzītkartē par sevi.
Aiga Voreviča iedvesmoja padzīvot ne-tūristu vietās Āzijā, it īpaši, ja iespēja piedalīties Vjetnamas kāzās.
Ansis Liepiņš uzbūra kafkisku stāstu par to kā (ne)funkcionē valsts pārvalde Latvijā.
Ilze Čerevko uzbūvēja stāstu par to kā "izvilkts" ražojošs Latvijas uzņēmums no bedres.
Agnese izveidoja runu par to kā veikali uzrunā mūsu reptiloīdās smadzenes, lai ievilinātu pie sevis.
Zane Lībiete (zinātņu doktors mežsaimniecībā) apgāza visus mītus, ka Latvija paliks drīz bez mežiem.
Zane Skujiņa pārliecināja, ka stopējot mēs iegūstam draugus uz mūžu.
Margita nojauca mītus par pesticīdiem un to lietošanu.
Karīna Rakoca uzbūvēja pārdošanas runu par skropstu līmi, kuru viņa izplata.
Toms Krauklis uzbūvēja iedvesmojošu runu, ka skatoties šausmu filmas var nomest svaru un iegūt pašaizsardzības prasmes.
ČETRAS PUBLISKĀS
RUNAS DARBNĪCAS
VIENĀ
Četras Viestura Meikšāns darbnīcas
tiek apvienotas vienā:
"Publiskās runas pamati", "Storytelling",
"Balss atvēršana, dikcija, artikulācija",
"Uztraukuma kontrole"
TRĪS DARBNĪCAS VIESTURA MEIKŠĀNA VADĪBĀ
PIELĀGOTAS TAVAM LAIKAM, VAJADZĪBĀM, UN BUDŽETAM
1. Publiskās runas pamati
Ilgums: 5 nodarbības (katra 2 stundas)
Formāts: 10-12 cilvēku grupas
Ir vakara un rīta grupas

Uzmanības noturēšanas pamati, dramaturģijas un teksta būvēšanas pamati, skatuviskās klātbūtnes pamati, kontakts ar publiku, stresa kontroles mehānismi.
2. Storytelling darbnīca
Ilgums: 3 nodarbības (katra 4 stundas)
Formāts: 10 cilvēki
Notiek rītos: 9.00-13.00

Visefektīvākais veids kā iegūt nedalītu uzmanību ir stāsti. Šajā darbnīcā Tu apgūsi labu stāstu veidošanas elementus: kompozīcijas likumus, kontrastu mākslu, stāsta dramaturģijas likumus, kā būvēt kulmināciju.
3. Pārdošanas runu darbnīca
Ilgums: 5 nodarbības (katra 3 stundas)
Formāts: 13 cilvēki
Notiek rītos: 9.00-12.00

Informācijas iepakošanas māksla, darbs ar "uzmanības āķiem", dramaturģijas pamatprincipi pārdošanās runās, kontrastu māksla, konkrētības un precizītātes treniņi, iedvesma nevis uzbāšanās.
Viesturs Meikšāns
Režisors un lektors
Šīs ir dažādu grūtības līmeņu darbnīcas. Izvēlies sev piemērotāko tēmu un formātu. Ieteicams sākt ar pamatiem, kur Tu apgūsi pamatzināšanas, kuras varēsi vieglāk izmantot nākošajās darbnīcās. Šādā veidā Tavas prasmes krāsies, lai trešajā darbnīcā varētu visu likt lietā.

viesturs meikšāns
Viesturs Meikšāns ir profesionāls teātra un operas režisors ar vairāk nekā 30 iestudējumiem Latvijā un Krievijā. Strādā ar vadošajiem Latvijas teātra un operas māksliniekiem jau 15 gadus. Vairākkārtējs Spēlmaņu nakts, Lielās Mūzikas Balvas un Dienas Kultūras balvas laureāts. Pēc Oļega Tabakova uzaicinājuma ir iestudējis izrādes leģendārajā Maskavas Dailes teātrī. Strādājis ar Latvijas un Krievijas skatuves lielākajām zvaigznēm.
ieva@runasskola.lv

Runas skolas noteikumi