"BALSS, DIKCIJA, ARTIKULĀCIJA"
Unikāla Zanes Daudziņas darbnīca divu mēnēšu garumā!
BALSS, DIKCIJA, ARTIKULĀCIJA" pie Zanes Daudziņas:

GRUPA IR PILNA

Pirmā nodarbība: 7.janvārī
Pēdējā nodarbība: 27.februārī
2 nodarbības nedēļā (90min katra)
Katru otrdienu un ceturtdienu
Laiks: No 9.00-10.30
Kopā 16 nodarbības jeb 24 stundas!!!
Formāts: nodarbības 20 cilvēku grupā
Telpa: Kolibri Dārzs, Brīvības 223 (bezmaksas autostāvvieta)
Cena: 600 eur + PVN (ir iespējams maksāt daļās)
300 eur/mēnesī +PVN
*bonusā Jūs saņemsiet sekojošos materiālus 500eur vērtībā BEZMAKSAS:
+ Zanes Daudziņas online lekciju/nodarbību "Kā sagatavoties pirms atbildīgas uzstāšanās?" (kopā 2 stundas),
+ 3 režisora Viestura Meikšāna lekcijas klātienē (kopā 7,5 stundas):
"Kā noturēt publikas uzmanību", (16.janvārī)
"Kā izveidot publiskās runas struktūru", (23.janvārī)
"Kā kontrolēt uztraukumu publiskās runas laikā", (30.janvārī)
+ šo 3 lekciju digitālās versijas,
+ 4 PDF instrukcijas/konspekti par runas strukturēšanu, stresa kontroli, uzmanības noturēšanu, stāstu būvēšanu,
+ pieeju "Runas Skolas Family" Facebook grupai, kuras dalībnieki vienmēr saņem ipašos piedāvājumus un iespēju iegūt atgriezenisko saiti par savu runu, nopublicējot to šajā grupā!
Tas ir BEZMAKSAS materiāls 500eur vērtībā

Runas pedagoģe, lektore, aktrise
Rīta treniņos regulāri mācīsimies apjaust un trenēt ķermeņa atbrīvotību, koncentrēšanās spēju, pareizu elpošanu, balss ieskandināšanu un skanēšanu. Veiksim artikulācijas vingrinājumus un izmēģināsim dažādus mēles mežģus dikcijas uzlabošanai. Tādējādi iesildoties, attīstot spontanitāti un improvizācijas spēju, sagatavosimies radošai un veiksmīgai darba dienai.
KAS TEVI SAGAIDA ŠAJĀS NODARBĪBĀS?
BALSS NOSTIPRINĀŠANA
Klusas, nedrošas un samocītas balss problēmas var atrisināt ar balss skanēšanas vingrinājumiem. Balss amplitūdas paplašināšanas treniņi ļaus jums izvairīties no monotonas izpausmes savās publiskajās runās un ikdienas komunikācijā.
REZONATORU ATVĒRŠANA
Svarīgi ir runāt tā, lai nekaitētu savām balss saitēm. Veidojot skaņu tikai kaklā, varam samocīt savas balss saites. Šajos treniņos mēs strādāsim, lai apgūtu dažādus rezonatorus un attīstītu spēcīgu, veselīgu ķermenisko balss skanējumu.
ARTIKULĀCIJAS TRENIŅI
Jūs varat runāt cik skaļi gribat, bet jūsu teikto neviens nesapratīs, ja runāsiet neskaidri. Artikulācijas treniņi palīdzēs Jums uzlabot dikciju un izvairīties no pārpratumiem, kad Jūs sakāt vienu, bet cilvēki sadzird kaut ko pavisam citu.
ĶERMEŅA UN BALSS MIJIEDARBĪBA
Balss ir ķermeņa sastāvdaļa, tāpēc ir jāsaprot, kā šie mehānismi sadarbojas. Mēs strādāsim, lai panāktu kermeņa atbrīvotību, diafragmas muskulatūras nostiprināšanu, un izveidotu spēcīgu elpas atbalstu balss veidošanas mehānismam.
UZMANĪBAS TRENIŅI
Šie treniņi palīdzēs Jums panākt konkrētību, uzrunājot savu publiku. Mēs strādāsim, lai attīstītu Jūsu spēju pieslēgties, fokusēties uz vēstījumu un spēju reaģēt spontāni, precīzi, īstajā brīdī un laikā. Mērķis ir nonākt paaugstināta tonusa stāvoklī nevis stresā.
STĀJA UN PĀRLIECĪBA
Ķermeņa stabilitāte veicina drošas un pārliecinātas personības veidošanos. Jūsu ķermenis un stāja ietekmē Jūsu emocijas, līdz ar to Jūsu domas. Mēs darbosimies, lai Jūs atrastu savu pārliecības zonu un izmantotu šo stāvokli gan publiskās uzstāšanās laikā, gan jebkurā citā profesionālā vai sadzīviskā situācijā.
Zane Daudziņa
Zane Daudziņa kā runas mākslas pasniedzēja darbojas gan ar profesionāliem aktieriem, gan pasniedz topošajiem aktieriem skatuves runu Latvijas Kultūras akadēmijā, vada publiskās runas seminārus dažādu jomu speciālistiem, konsultē radio un TV žurnālistus runas mākslas un balss nostādīšanas jautājumos. Zane 2017. gadā ir beigusi mākslas doktorantūras studijas un strādā kā teātra un kino aktrise. Publiskās runas kontekstā Zane darbojas ar cilvēka psihofiziku, ķermeņa ietekmi uz balsi un otrādi, pievēršot uzmanību tam, kā psiholoģiskie un fiziskie procesi ietekmē pārliecību publiskās runas laikā.
LEKCIJAS UN PRAKTISKĀS DARBNĪCAS RUNAS MĀKSLĀ
ATRODI SAVU ĪPAŠO ZIEMASSVĒTKU PIEDĀVĀJUMU
Runas pedagoģe, lektore, aktrise
Spāņu izcelsmes režisors, teātra antropologs Eudženio Barba (Eugenio Barba) sauc balsi par ķermeņa neredzamo daļu. Un patiesi - tā tāpat kā mūsu roka vai kāja var aizskart, ietekmēt, pievilkt vai atgrūst citus cilvēkus, tā spēj celt un, neapdomīgi lietota, arī ievainot. Visiem tiem, kuriem ikdienā jāstrādā ar cilvēkiem, balss ir ļoti nozīmīgs darba rīks. Ikvienam būtu vērts apjaust tās dziļumu un spēku, diapazona amplitūdu un pievilcības noslēpumus.
TRĪS DARBNĪCAS VIESTURA MEIKŠĀNA VADĪBĀ
PIELĀGOTAS TAVAM LAIKAM, VAJADZĪBĀM, UN BUDŽETAM
1. Publiskās runas pamati
Ilgums: 5 nodarbības (katra 2 stundas)
Formāts: 10-12 cilvēku grupas
Notiek vakaros: 18.30-20.30

Uzmanības noturēšanas pamati, dramaturģijas un teksta būvēšanas pamati, skatuviskās klātbūtnes pamati, kontakts ar publiku.
2. Storytelling darbnīca
Ilgums: 3 nodarbības (katra 4 stundas)
Formāts: 10-12 cilvēki
Notiek rītos: 9.00-13.00

Stāstu strukturēšana, kontrastu māksla, stāsta dramaturģijas likumi, kompzocījas likumi, intriga, "plūsmas teorija" un variēšana ar enerģiju.
3. Pārdošanas runu darbnīca
Ilgums: 2 nodarbības (katra 6 stundas)
Formāts: 10-12 cilvēki
Notiek rītos: 9.00-15.30

Informācijas iepakošanas māksla, darbs ar "uzmanības āķiem", dramaturģijas pamatpirnicpi pārdošanās runās, kontrastu māksla, konkrētības un precizītātes treniņi, iedvesma nevis uzbāšanās.
ieva@runasskola.lv

Runas skolas noteikumi